Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Зачіска 2010. Будь модною!

Мода і прикраси

Саме зачіску ми поспішаємо оновити з настанням весни. Швидко відходять головні убори, а укладання займає більше часу, ніж раніше. Є гарна новина: законодавці мод не ускладнюють людям життя і представляють нескладні у виконанні зачіски. Отже, які ж тенденції?

Стилісти цієї весни Всі за практичність. У той же час мода продовжує бути демократичною. Жорстких рамок немає, та й обмежень теж.

З відходом головних уборів укладання стає більш важливою.

Навпаки, відкривається безліч можливостей. Замість пишного начісування допустимі гладко зачесане волосся, а тугі локони актуальні рівно стільки ж, скільки і прямі пасма.

І все ж є тенденції, які наших читачок не залишать байдужими.

Перше, що ми спостерігаємо - на подіумах знову панують довговолосі красуні. Короткі стрижки, рекламовані перукарями і зірками Голлівуду пару сезонів тому, опинилися в стороні! І цим новий сезон разюче відрізняється від попередніх.

Не менш цікаво те, що зникають чубчика, пучки над скронями і багато іншого. Отже дивимось і аналізуємо ...

Довге волосся завжди носять зачесаним на проділ, що і зробило їх центром уваги. Щоб акцентувати увагу на проділ, його роблять або ліворуч або праворуч, виходить ассиметричная зачіска. А ще можна додати проділ чіткість, яка може привернути увагу.

Прямий проділ ризикованим: адже він підходить тільки власницям симетричних осіб з правильними рисами. Якщо ви сумніваєтеся, що вам йде прямий проділ, то проробіть експерименти з асиметричною зачіски в різних варіантах.

У свою чергу креативний проділ вимагає від волосся ідеального стану. Не проходять коріння волосся іншого кольору.

Зачіски з косою запропонували цієї весни відразу кілька стилістів. Коса може бути від об'ємної, недбало аж до акуратною, з гладко зачесаним волоссям або покладеної кільцем, як у Юлії Тимошенко - вона то й прославила цей тренд на весь світ.

До особливого шику слід віднести злиття об'ємної коси і проділу збоку. Але є ще дещо! Коса може бути різнобарвна, що добивається шиньйонів кислотних кольорів. Ця мода для самих молодих і сміливих.

А хто любить класичні рішення, можуть спробувати інший спосіб. У цьому році на подіумах моделі демонстрували коси, з яскравими вплетеними стрічками. Виглядає дуже по-весняному!

Волосся, прибрані в пучки не перший рік з'являються на подіумах. Укладання не вимагає відвідування салону краси, проста у виконанні й кардинально змінює зовнішність. Начешіте волосся, зберіть їх у вільний хвіст на верхівці і з допомогою засобів для укладання сформуйте пучок. Кудрі, які вибиваються з укладання, тільки вітає.

Наші бабусі носили тугі пучки, і сьогодні вони ретро-цитата 40-х. Пучки легко робляться в домашніх умовах.

А ось начісування робити регулярно не рекомендується, тому що можна травмувати або сплутати волосся. Цей пережиток 80-х років погано приживається в наші дні, але на подіумах вперто з'являється. Начісування використовується не тільки для пишних пучків, але і для хвостів.

Досить одноманітні короткі стрижки: всюди густа чубчик, висока верхівка, безпорядок пасм - укласти все це легко, та й вітер нічого не зіпсує. Для тих, хто не любить безладу на голові, нагадаємо, образ Мерилін Монро ніхто не забороняв, і створити хвилясту зачіску допоможуть звичайні затиски.

Стиль Монро ще пам'ятають і практикують.

Практично зникли чубчика, в моді вже відкриті лоби. Волосся можна пригладити або вкласти гладкими пасмами або хвилями.

Кому не затишно без чубчика, можна мокрі пасма укласти набік. І все ж, кому подобається чубчик, можуть її носити не дивлячись ні на що!

Завжди красиві чіткі пасма. І не важливо прямі чи є у вас волосся чи ні. А допоможе вам укласти волосся будь-який засіб укладання. Нанести його треба на вологе волосся, досушити без фену, розправити і збити вийшла зачіску.

Шпильки, стрічки, бантики ... Дорослішаючи, не обов'язково від них відмовлятися. Шпильки, гребені, квіти і навіть колоски прийнятні для прикраси волосся завжди! Стилісти також пробують на дорослих дівчат шкільні білі гумки-волани, а ще й різнокольорові стрічки йдуть в обіг.

Але чи ризикне піти на це ще хто-небудь, поки важко сказати.

Автор статті: Анна Кадиров
Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Мода і прикраси. Модні зачески 2010. Виглядати модно © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
••• Свадебные прическиСвадебный макияжКонкурсы на свадьбу Детский фотографФотостудияПодготовка к свадьбеСтили свадебных платьев
Дни для венчания в 2010 году
Адреса и телефоны киевских ЗАГСовГодовщины свадьбыВенчание в церквиСвадьба в Киеве •••
Мода і прикраси, весільна мода і весільні прикраси, модні кольори волосся, оновити зачіску, весільна зачіска, цікаві зачіски