Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Вибір обручки

Всім відомо, що існує давня традиція обміну обручками між молодятами. Прийнято, щоб питанням придбання обручок займався наречений. Ця покупка є символом того, що наречений готовий прийняти майбутню дружину свого любляче серце і тим самим розділити долю навпіл.

Однак, згідно з традиціями, обручка - це друге кільце, яке наречений підносить нареченій, так як перше кільце він повинен подарувати дружині майбутньої на знак заручин. До весілля кільце для заручин майбутня дружина повинна носити на безіменному пальці правої руки. А коли настає момент урочистої реєстрації шлюбу, то наречений або надягає нареченій обручку на той же палець (і наречена носить два кільця одночасно), або знімає кільце, подароване їм на знак заручин, і одягає тільки лише обручку.

У деяких сім'ях прийнято передавати у спадок обручки. Існує старовинне повір'я, що такі обручки обіцяють удачу по життю. Особливо добре, якщо батьки жили у шлюбі у злагоді, тоді і дітям перейде їх успіх.

Звичайно, не у всіх молодят, батьки щасливі у шлюбі і не у всіх сім'ях прийнято передаровуватимемо обручки, тому існує думка, що, щоб прожити в мирі та злагоді довге щасливе сімейне життя, потрібно взяти обручку у того людини (не обов'язково родича) , який саме таким життям і живе. Таке кільце необхідно переплавити в пару обручок.

Незважаючи на те, що придбання обручок лежить на плечах нареченого, добре, якщо за покупкою майбутні молодята вирушать разом.

Вирушаючи за покупкою в ювелірний салон або майстерню, парі необхідно врахувати основні правила у виборі обручок.

По-перше, в усі вироби з благородних металів (срібло і золото) завжди домішують і інші дорогоцінні метали, які дуже сильно можуть змінити їх зовнішній вигляд. По-друге, слід врахувати, що якщо виріб буде виконана тільки з золота, то такий виріб буде дуже легко міняти свою форму, що є абсолютно не потрібним якістю для обручок. І, нарешті, золото звичайно сплавляють з сріблом і міддю, а мідь - з платиною і сріблом.

Проте всім майбутнім молодятам слід пам'ятати, що, незважаючи на всі існуючі весільні прикмети та повір'я, запорукою щасливого і довгого сімейного життя є любов, взаємна повага і взаєморозуміння.

Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Весільні обручки. традиція обміну обручками, Вибір обручки з золота чи срібла © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
••• Свадебные прическиСвадебный макияжКонкурсы на свадьбу Детский фотографФотостудияПодготовка к свадьбеСтили свадебных платьев
Дни для венчания в 2010 году
Адреса и телефоны киевских ЗАГСовГодовщины свадьбыВенчание в церквиСвадьба в Киеве •••
обручки на весілля, золоті обручки, обручки з золота київ, весільні обручки для молодят, вібрати весільну обручку, обручка