Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Весільні сукніВесільні сукні 2012 року


Мода на весільні сукні в 2012 році

Весілля завжди було, є і, безумовно, буде найважливішим днем у житті кожної дівчини. І яскравим доповненням цього свята неодмінно має стати красуня-наречена в ексклюзивній весільній сукні 2012 року.

 

Тому всіх наречених, котрі планують своє весілля у 2012 році цікавить, якою ж буде мода на весільні сукні в наступному році.

 

Отже, відкриваємо Вам секрет: в майбутньому сезоні буде актуальною довга фата, мереживні рукави і ілюзія декольте. Ці тенденції прслідковуються у колекціях всіх всесвітньо відомих модельєрів.

 

 

 

Тенденції в пошитті весільної сукні 2012 року: мереживні рукави

Мереживні рукави на весільній сукні виглядають одночасно строго, сексуально й романтично. Крім того вони дозволяють сховати недоліки найбільш вразливої частини руки, і не дозволяють нареченій змерзнути, що особливо актуально для весіль в зимовий період часу. Такі весільні сукні будуть надзвичайно актуальними в наступному році, тому, вибираючи власну весільну сукню пам'ятайте про це.

Весільні сукні 2012: мереживні рукави Весільні сукні 2012: мереживні рукави

Тенденції в пошитті весільного плаття 2012 року: ілюзія декольте

Для наречених, які хочуть модне плаття, але віддають перевагу короткому рукаву або платтю без рукавів особливо актуальним буде плаття з ілюзією декольте. Напівпрозорий мереживний шар (до речі, він може бути не тільки мереживним) перетворить скандально сексуальне весільне плаття в щось елегантне, м'яке і романтичне, хоча й не виглядає занадто манірно.

 

Весільні сукні 2012: мереживні рукави Весільні сукні 2012: мереживні рукави

Тенденції в пошитті весільного плаття 2012 року: ніжно-рожевий

Цей тренд продиктований весільним платтям Різ Уізерспун (Reese Witherspoon) від Монік Люльєр (Monique Lhuillier). Треба відзначити, що такий колір набагато краще поєднується з кольором шкіри більшості наречених, адже далеко не всім пасують білосніжні плаття.

 

Весільні сукні ніжно рожевий Весільні сукні

Тенденції в пошитті весільного плаття 2012 року: кінське волосся

Всупереч назві, це не має ніякого стосунку до живих коней. Мова йде про синтетичну тканину, з якої роблять підспідничники, які дозволяють створити чіткий поділ і чисту форму пишного бального плаття. Сьогодні цей матеріал використовується не тільки для нижніх спідниць, але і як верхній шар ліфа або поділу.

 

Весільні сукні 2012: кінське волосся Весільні сукні 2012: кінське волосся

 

Будьте модними нареченими і веселого Вам весілля у 2012 році!

 

За матеріалами сайту "Гірко Львів"
Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Весільні сукні. Весільні сукні 2012. Сукні для весілля © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
••• Свадебные прическиСвадебный макияжКонкурсы на свадьбу Детский фотографФотостудияПодготовка к свадьбеСтили свадебных платьев
Дни для венчания в 2010 году
Адреса и телефоны киевских ЗАГСовГодовщины свадьбыВенчание в церквиСвадьба в Киеве •••
Весільні сукні 2012, Весільні сукні, весільня сукня, сукні з мережевом, весільні сукні ілюзія декольте, весільні сукні ціна, весільні сукні київ, весільні сукні у києві