Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Створення постера у фотошопСьогодні ми будемо створювати постер, в основі, якого буде всім відомий символ Інь-Янь.

Вихідні матеріали :
- Дівчина з сайту Deviantart Katanaz-Stock
- Птахи з сайту Deviantart Fairiegodmother
- Кисті «бризки» набір 1 з сайту Designious
- Кисті набір 1 з сайту Designious
- Кисті «Дим» з сайту Deviantart

Підсумковий результат

КРОК 1. Створіть новий документ 1920? 1080 px в режимі RGB, з роздільною здатністю 72 dpi. Я зазвичай створюю великого розміру документи, тому що пізніше я можу обрізати зображення.

КРОК 2. Відкрийте зображення дівчини. Йдемо Шар - Створити дублікат шару (Layer> Duplicate Layer (CTRL + J), далі, йдемо Фільтр - Інші - Колірний контраст (Filter> Other> High Pass). Встановіть Р адіус (Radius) на 1.1 px і натисніть OK.

КРОК 3. Встановлюємо режим накладення Перекриття (Overlay). Виділіть всі шари і далі, йдемо Шар - Об'єднати шари (Layer> Merge Layers (CTRL + SHIFT + E).

КРОК 4. Далі, переходимо в закладку Канали (Channels), закладку можна активувати через Вікно - Канали (Window> Channels) і вибираємо синій канал і утримуючи лівою кнопкою миші , тягнемо до віконця Створити новий канал (Create New Channel). У вас з'явиться новий канал, копія синього канал. Переходимо на копію синього каналу.

КРОК 5. Далі, йдемо Зображення - Корекція - Криві (Image> Adjustments> Curves (CTRL + M). Встановлюємо криву як на скріншоті.

КРОК 6. Повторюємо ще раз КРОК 5, використовуючи приблизні налаштування. Суть в тому, щоб створити високий контраст, щоб ми могли завантажити точне виділення з копії синього каналу.

КРОК 7. Вибираємо інструмент Кисть (Brush Tool (B), натискаємо клавішу « D », щоб встановити колір переднього плану на чисто чорний і зафарбовуємо все тіло дівчини.

КРОК 8. Вибираємо інструмент Випалювання (Burn Tool (O) , у верхній панелі налаштувань встановлюємо Тіні (Shad ows) і натискаємо «0», щоб встановити експозицію на 100%. затемнюємо всі світлі ділянки на тілі дівчини.

КРОК 9. Далі. Йдемо Зображення - Корекція - Криві (Go to Image> Adjustments> Curves (CTRL + M) і коригуємо криву, як на скріншоті. Ми робимо це для того, щоб повністю видалити світло-сірі ділянки з копії синього каналу.

КРОК 10. У закладці Канали (Channels), CTRL + клацніть по віконечка копії каналу синього кольору, щоб завантажити виділення. Ви побачите контур завантаження виділення у вигляді біжучих Мурашов. Клацніть по каналу RGB, при цьому копія синього каналу повинна бути відключена.

КРОК 11. Перейдіть на закладку Шари (Layers). Натисніть Delete.

КРОК 12. Далі, йдемо Вікно - Упорядкувати - Каскад (Window> Arrange> Cascade). І переносимо зображення дівчини на наш документ, який ми створили в КРОЦІ 1. Йдемо, Редагування - Вільна трансформація (Edit> Free Transform (CTRL + T) для активації режиму трансформації та утримуючи клавішу SHIFT, трансформуємо зображення зберігаючи пропорції. Натискаємо Enter.

КРОК 13. Перебуваючи на шарі з дівчиною, йдемо Шар - Шар-маска - Показати всі (Layer> Layer Mask> Reveal All). А зараз, виберіть інструмент Кисть (Brush Tool (B), натисніть клавішу «D », щоб встановити колір переднього плану на чорний і на шар-маски зафарбуйте ноги дівчини.

КРОК 14. Йдемо Шар - Створити дублікат шару (Layer> Duplicate Layer (CTRL + J). Робимо це двічі.

КРОК 15. Перейдіть на оригінальний шар. ( Примітка перекладача: на перший шар з дівчиною) . Виберіть інструмент Палець (Smudge Tool (R), встановіть круглу, м'яку кисть і встановлюємо інтенсивність приблизно на 60%. Починаємо проводити штрихи по краях дівчата. Спробуйте робити штрихи в одному напрямку.

КРОК 16. Повторюємо КРОК 15 для другого шару, але штрихи робимо коротше. Також трошки зменшіть інтенсивність.

КРОК 17. Створюємо нову групу і називаємо нову групу «Дівчина», виділяємо всі шари і перетаскиваем всі шари з дівчиною в створену групу.

КРОК 18. Створіть новий шар поверх всіх шарів у групі «Дівчина». Завантажте кисті «бризки». Застосуйте налаштування, як на скріншоті нижче.

КРОК 19. фарбуйте пензлем краю, як зробив я. Просто утримуючи клавішу ALT, довільно вибирайте колірні відтінки поруч з тілом дівчини. Також збільшуйте і зменшуйте розміри кисті. Немає необхідності малювати штрихи, просто клацайте кистю уздовж тіла.

КРОК 20. Створіть два нових шар поверх шару з бризками. Виберіть інструмент Кисть (Brush Tool (B), встановіть Жорсткість (Hardness) 100% і намалюйте три або чотири колірних відтінку: яскраво-жовтий, оранжевий, червоний і рожевий.

Примітка перекладача: в кінці уроку не забудь видалити шар з палітрою із зразками колірних відтінків.

КРОК 21. Зменшіть розмір кисті до 5-6 px, перейдіть на верхній шар і почніть довільно малювати штрихи і криві. Утримуючи Alt + клацайте по нашій створеної палітрі і почніть малювати з яскраво червоного відтінку.

КРОК 22. Виберіть помаранчевий колір і приблизно повторіть лінії, намальовані яскраво червоним кольором.

КРОК 23. Повторіть ті ж кроки і для решти кольорів. Ось так повинен виглядати кінцевий результат.

КРОК 24. Поміняйте кисть на кисть з бризками. Виберіть дуже маленький розмір кисті і як в попередніх кроках, довільно додайте кольорових точок різних відтінків.

КРОК 25. Створіть новий шар поверх шарів з дівчатами. Встановіть режим накладання для цього шару М'яке світло (Soft Light). Далі, виберіть інструмент Кисть (Brush Tool (B), виберіть помаранчевий колір (ALT + клацніть за кольором), встановіть Жорсткість (Hardness) 0% і Непрозорість (Opacity) 50% і нанесіть колірні відтінки на тілі дівчини.

Коли закінчите, ALT + клацніть між цими шарами.

КРОК 26. Створіть новий шар над самим нижнім шаром. Назвіть його «штрихи». Розпакуйте пензля, виберіть пензель і застосуйте наступні налаштування.

КРОК 27. Цією пензлем намалюйте два штрихи, один світло-сірий, другий в середніх тонах сірого кольору.

КРОК 28. Далі, йдемо Шар - Новий шар (Layer> New layer). Називаємо «дим». Застосовуємо ті ж налаштування, що і в попередньому кроці. Натисніть клавішу «D», щоб встановити кольору за замовчуванням. Нанесіть два штрихи з диму.

КРОК 29. Виберіть інструмент Еліпс (Ellipse Tool (U), клацніть по документу і утримуючи клавішу SHIFT, для створення ідеального кола, лівою кнопкою миші створіть коло. Колір заливки встановите - білий. Переконайтеся, що у верхній панелі настройок варто «шар-фігура». Для цього шару встановіть режим накладення М'яке світло (Soft Light).

КРОК 30. Повторіть КРОК 29. Але в цьому кроці застосуйте темно-сірий колір і встановіть режим накладення Множення (Multiply).

Примітка перекладача: ви можете намалювати чорний коло і встановити режим накладення М'яке світло (Soft Light).

КРОК 31. Створіть новий шар (CTRL + SHIFT + N). А зараз, створіть білі фігури на свій вибір: можете довільно намалювати трикутники, кола, квадрати, будьте нерозумні в своїх творіннях! Встановіть непрозорість шару 40%.

КРОК 32. Відкрийте PSD файл «Птахи», виберіть інструмент Ласо (Lasso Tool (L), виділіть будь-яку птицю на свій розсуд, копіюйте (CTRL + C) і вставте в наш документ (CTRL + V). Далі заходимо Редагування - Вільна Трансформація (Edit> Free Transform), щоб зменшити розмір птахів. Натискаємо Enter. Далі, йдемо Зображення - Корекція - Знебарвити (Image> Adjustments> Desaturate (CTRL + SHIFT + U ).

КРОК 33. Повторюємо КРОК 32, але на цей раз ми інвертуємо зображення птаха Зображення - Корекція - Інверсія (Image> Adjustments> Invert (CTRL + I). Виберіть інструмент Освітлювач (Dodge Tool (O), в діапазоні встановіть Тіні (Shadows), Експозиція 25% (Exposure) і освітлити темні ділянки.

КРОК 34. Перейдіть на верхній шар з копією дівчини. Виберіть інструмент Перо (Pen Tool (P) і намалюйте схожу форму, як у мене, застосуйте білий колір у якості заливки. Встановіть режим накладання для цього шару Кольоровість (color ).

Примітка перекладача: після того, як ви намалювали фігуру. Клацніть правою кнопкою миші всередині створеного контура і виберіть залити контуру. Не забудьте видалити контур, клацаємо правою кнопкою миші по контуру і вибираємо видалити контур.

КРОК 35. Виберіть самий нижній шар і далі йдемо, Шар-Новий - Шар (Layer> New> Layer). Відкриваємо бетонну текстуру, виділяємо всі (CTRL + A), копіюємо (CTRL + C) і вставляємо в наш документ. Масштабується за розмірами і встановлюємо режим накладення Жорстке світло (Hard Light).

КРОК 36. Створіть новий шар (CTRL + SHIFT + N), виберіть інструмент Кисть ( Brush Tool (B), виберіть пензель у вигляді стікає фарби і в нижній частині тіла дівчини намалюйте патьоки.

Готово!

Кінцевий результат

Автор Doink
Ссылка на источник

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Уроки роботи в фотошопі , Навчальні матеріали по фотошоп © Весільний фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Створення постера у фотошоп , уроки photoshop , робота в фотошопі , ефекти в фотошопі , обробка фотографій у фотошоп , навчання фотошоп безкоштовно