Киевский сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Фотографії з 1960-80-х років
Більше ста років в старовинному архітектурному комплексі на Берсеневской набережній робили солодощі. Нещодавно кондитери «Червоного Жовтня» з'їхали, поступившись місцем свіжоспеченому Центру фотографії імені братів Люм'єр, де теж можна поживитися чимось смачненьким. У березні в рамках проекту «Ікони 1960-80-х» тут відкрилася виставка фотографій радянських акторів, режисерів, письменників, учених, спортсменів і теледиктори, відомих всій країні.

Протягом двох років в архівах йшли пошуки репортажних портретів кумирів радянського часу.

Фотографіі 60-х Фотографія-Олександр Демьяненко  фото 60-х

На відміну від постановочних знімків вони зберегли безпосередність і атмосферу епохи, що пішла. На жаль, саме репортажних фотографій залишилося дуже і дуже мало. Але вдалося знайти абсолютні раритети. Наприклад, ніколи раніше не публікувався знімок композитора Дмитра Шостаковича, зроблений Володимиром Богдановим.

Історіческіе фотографіі, Юрій Гагарін ; фотографіі 80-х  фотографії 80 - х

Втім, інші 300 робіт виставки також представляють колосальну цінність. Тут можна побачити знамениті фотографії Ігоря Гневашева, що показують, як створювалися фільми Леоніда Гайдая, Андрія Тарковського, Андрія Кончаловського та Микити Міхалкова. Або роботи Володимира Мусаельяна, який протягом тринадцяти років був особистим фотографом Леоніда Брежнєва. Зафіксована на папері приватна життя генерального секретаря КПРС виглядає не тільки захоплююче цікавою, але в чомусь актуальною і сучасною.

Історіческіе фотографіі. Гарі Каспаров ; Фотографіі зі знімального майданчика фільма  фотографії 60-х

Переступаючи поріг виставки, знову відчуваєш аромати далекого минулого, поринаєш в епоху дитинства і юності, згадуючи улюблених героїв, заради яких вся сім'я збиралася перед чорно-білим екраном. «Наш проект пропонує глядачам зустріч із минулим. Тієї його частиною, яку хочеться взяти в майбутнє », - пояснюють свої мети організатори виставки. Треба сказати, це завдання їм вдалося виконати чудово.

права на фотографії належать їх авторам
за матеріалами журналу Фотожізнь /Історія фотографії № 04-2010 (Квітень) від 11.04.2010

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Фотографії 60-х . Київський сайт весільної фотографії © Весільний фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Радянські фотографії , фотографії 60-х , мистецтво чорно-білої фотографії , кращі фотографи світу , кращі фотографії, про фотографію