Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Фотографії які потрясли світФотограф Нік Ют зробив фото в'єтнамської дівчинки, яка втікає від вибухнув напалму. Саме цей знімок змусив весь світ замислитися про війну у В'єтнамі.

Ліна Медіна (народжена 27 вересня 1933 в Paurange, Перу) народила у віці 5 років 7 місяців і 21 дні. На даний момент вона - наймолодша матір у медичній історії. Щоправда, був відомий подібний випадок і в Росії.

"Найвідоміша фотографія, яку ніхто не бачив", - так фотограф Associated Press Річард Дрю (Richard Drew) називає свій знімок однієї з жертв Всесвітнього торгового центру, який вистрибнув з вікна назустріч власній смерті 11 вересня.

Малкольму Брауну, 30-річному фотографу (Ассошиейтед Прес) з Нью Йорка, зателефонували і попросили бути на певному перехресті в Сайгоні наступного ранку, тому що повинно відбутися щось дуже важливе.

Він приїхав туди з репортером з Нью-Йорк Таймс. незабаром під'їхала машина, з неї вийшли декілька буддійських ченців. Серед них - Thich Quang Duc, який сів у позу лотоса з коробкою сірників в руках, тоді як решта стали поливати його газоліном. Thich Quang Duc чиркнув сірником і перетворився на живий факел. На відміну від плаче натовпу, що бачить як він горить, він не вимовив ні звуку і не ворухнувся. Thich Quang Duc написав тодішньому главі в'єтнамського уряду листа з проханням припинити репресії у відношенні буддистів, припинити затримання ченців і надати їм право сповідувати і поширювати свою релігію, але не отримав відповіді.

Придивіться уважніше до цієї фотографії. Це одна з найприкметніших фотографій, які коли-небудь були зроблені. Крихітна ручка дитини протягнулася з утроби матері, щоб стиснути палець хірурга. До речі, дитині 21 тиждень від зачаття, той вік, коли він ще може бути законним чином абортовані. Крихітна ручка на фотографії належить дитині, який повинен був народитися 28 грудня минулого року. Фотографія була знята під час операції в Америці.

Смерть хлопчика Аль-Дури, знята репортером французької телевізійної станції в момент, коли він застрелили ізраїльські солдати, будучи в руках свого батька.

Фотографія «Голод в Судані», знята на початку весни 1993 року. Маленька дівчинка, що вмирає від голоду.

поселенка пручається офіцеру ізраїльської армії, аванпост Амона, Західний Берег річки Йордан, 1 лютого 2006.

12-річна афганська дівчинка - знаменита фотографія Стівена Маккьюрі (Steve McCurry), зроблена ним у таборі біженців на афгансько-пакистанському кордоні.

Stanley Forman /Boston Herald, США. 22 липня 1975, Бостон. Дівчина і жінка падають, намагаючись врятуватися від пожежі.

Атомний гриб над Нагасакі, автор невідомий.

«Невідомий бунтар» на площі Тяньаньмень. На цій знаменитій фотографії, зробленої фотографом «Associated Press» Джефом Віднером, зображений учасник протестів, якому вдавалося протягом півгодини поодинці стримувати просування танкової колони.

Польща - дівчинка Тереза, яка виросла в концентраційному таборі, малює "будинок" на дошці. 1948.

Терористичний акт 11 вересня 2001 року (часто іменований просто 9 /11) - серія координованих самогубних терористичних атак, що відбулися в Сполучених Штатах Америки. За офіційною версією відповідальність за ці атаки лежить на ісламістської терористичної організації «Аль-Каїда».

Ніагарський водоспад замерз. Фото 1911 року.

Mike Wells, Великобританія. Квітня 1980 року. Район Карамоджа (Karamoja), Уганда. Голодний хлопчик і місіонер.

Білі та кольорові, малюнок Елліотта Ервітта 1950 рік.

Фотографія офіцера, що стріляє в голову закутого в наручники в'язня, не лише отримала Пулітцерівську премію в 1969 році, але й також остаточно змінила ставлення американців до того, що відбувалося у В'єтнамі.

Суд Лінча (1930) Lawrence Beitler. Цей кадр був зроблений в 1930, коли натовп з 10 тисяч білих повісила двох чорношкірих чоловіків за згвалтування білої жінки і вбивство її хлопця. Натовп «звільнила» злочинців з в'язниці, щоб лінчувати. Разючий контраст - радісні обличчя людей як фон для розтерзаних трупів.

У кінці квітня 2004 року каналі CBS у програмі 60 Minutes II був показаний сюжет про тортури і знущання над ув'язненими в'язниці Абу-Грейб групою американських солдатів. У сюжеті були показані фотографії, які кілька днів по тому були опубліковані в журналі «The New Yorker». Це стало найгучнішим скандалом навколо присутності американців в Іраку.

Поховання невідомого дитини.

Фотографія була зроблена 29 вересня 1932 на 69 поверсі в останні місяці будівництва Рокфеллер-центру.

Крижаний дощ ... Звучить досить невинно, але природа часто підкидає неприємні сюрпризи.

Чоловік намагається пом'якшити важкі умови синові у в'язниці для бранців.
Jean-Marc Bouju /AP, Франція. 31 березня 2003. Ан Натиснувши (An Najaf), Ірак.

Доллі (англ. Dolly) - самка вівці, перша успішно клонована з клітини іншого дорослого організму.

Документальний фільм Паттерсона-Гімліна, що відобразив у 1967 році жіночу особину бігфути, американського «снігової людини», є до цих пір єдиним чітким фотографічним свідченням існування на землі живих реліктових гомінідів, які охоплюють в гомінологіі терміном «Гомін».

Республіканський солдатів Федеріко Борель Гарсія зображений перед лицем смерті.

Знімок, зроблений репортером Альберто Корда (Alberto Korda) на мітингу в 1960-му році, на якому між пальмою і чиїм-то носом видно ще і Че Гевару, претендує на звання самого розтиражованого за всю історію фотографії.

Фотографія, на якій було зображено встановленні Прапора Перемоги над Рейхстагом облетіла весь світ. Євген Халдей, 1945 рік.

Смерть нацистського функціонера і його сім'ї.

Вбивство тридцять п'ятого президента США Джона Кеннеді скоєно в п'ятницю 22 листопада 1963 року в Далласі (штат Техас) в 12:30 за місцевим часом. Кеннеді був смертельно поранений пострілом з рушниці, коли він разом зі своєю дружиною Жаклін їхав у президентському кортежі по Елм-Стріт.

30 грудня, в Іраку стратили екс-президента цієї країни Саддама Хусейна. Вищий трибунал засудив колишнього іракського лідера до смерті через повішення. Вирок був приведений у виконання о 6 годині ранку в передмісті Багдада.

Американські військові тягнуть на прив'язі тіло вьетконговского (південнов'єтнамським повстанець) солдата. 24 лютого 1966, Тан Бін (Tan Binh), південний В'єтнам.

Молодий хлопчик виглядає з автобуса, завантаженого біженцями, які втекли з епіцентру війни між чеченськими сепаратистами та російськими, поруч з Шалі, Чечня. Автобус повертається в Грозний. Травень 1995. Чечня.

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Приголомшлеві фотографії, Найкращі репортажні фотографії світу © Свадебный фотограф Екатерина Романенкова Киев, 2009
Фотографії які приголомшили світ , Фотографія потрясла світ , приголомшливі фотографії , документальні фотографії, які приголомшили світ , шокуючі фотографії , кращі документальні фотографії