Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Весільний танець

Постановка першого танцюВесільний танець - це не просто танець і не тільки хореографічна постановка. Це мелодія двох сердець, гімн коханню, вихор почуттів, хвиля ніжності ...

Весільний танець недоречно оцінювати або характеризувати стандартними оцінками: «добре» чи «погано», «красиво» або «некрасиво». Але разом з тим, його не можна танцювати недбало, невпевнено або хаотично, адже весільний танець - символ злиття двох доль в одну. Щирість почуттів, невимушеність і гармонія пластики - ось що головне у весільному танці.

Якщо з недоліком почуттів молодята рідко стикаються, то з невимушеністю і гармонією рухів у танці складніше. Багато пар, вперше танцюючи разом, відчувають себе невпевнено, скуто, багатьом складно навчитися відчувати музику і один одного в танці. Це природно, але з таким станом речей не варто миритися. Кожна пара може навчитися танцювати разом і фахівці нашої студії готові в цьому допомогти.

Професійні педагоги за короткий час здатні розкрити потенціал кожної пари і навчити чарівно виконати свій перший весільний танець. Це може бути і романтичний вальс, і екстравагантне танго, і запальна самба - все, що відповідає настрою, смакам і можливостям нареченого і нареченої. Якщо пара вже визначилася зі стилем, хореограф із задоволенням навчить партнерів рухам, щоб вони впевнено і невимушено танцювали, забувши про все, крім своїх почуттів. Якщо молоді хочуть виконати на своєму весіллі незвичайний танець під улюблену пісню, хореограф допоможе створити танцювальну постановку з елементами рухів з різних стилів. Такий весільний танець стане прекрасним способом вираження любові один одному.

Безумовно, у кожної пари є свої танцювальні смаки і можливості, що і враховують наші педагоги в першу чергу. Багато пар вибирають весільний вальс: це класика, яка не піддається впливу часу. Це зовсім не означає, що вальс - одноманітний танець. Хореографи нашої студії навчать вас танцювати весільний вальс по-особливому, наприклад, більш ритмічний і жвавий віденський варіант вальсу.

Перед тим, як ставити весільний танець, хореограф захоче дізнатися розміри банкетного залу і спосіб розсадження гостей: у відповідності з цими розмірами, постановка танцю може бути широкою чи вузькою. Цей аспект не впливає на оригінальність танцювальних рухів, лише дозволяє заздалегідь спланувати танець, щоб і пара відчувала себе вільно, і всі гості могли насолоджуватися граціозністю рухів нареченого і нареченої. На заняттях хореограф поцікавиться і моделлю сукні нареченої: від його фасону залежать головні танцювальні па і стиль виконання.

Усього кілька занять під керівництвом професійних хореографів - і ваш весільний танець стане найяскравішою подією свята. У нас ви навчитеся танцювати легко і вільно. Нехай це будуть доступні й нескладні у виконанні руху, але вміло і творчо з'єднані в один танець, вони створять навколо вас ауру чарівності і захоплення. Приходьте, навчайтеся і даруйте один одному чудову симфонію любові в танці. Весільний танець - прекрасна можливість для цього.

Звертайтеся до нас для навчання обраному танцю, наш адміністратор допоможе вам у виборі хореографа і постановника вашого незабутнього весільного танцю.Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Весільний танець. Постановка весільного танецю , © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Весільний танець, Весільний танець київ, постановка весільного танеця в києві, хореограф київ, хореограф, весільний танок