Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Тости для весілля


 

Дорогі наречений і наречена!

Мені хотілося б від щирого серця побажати молодятам, щоб їх життя була таким же радісним і веселим, як це весілля. Але весілля тому й весілля, що винуватці торжества дарують іншим радість і веселощі і самі радіють.
Нехай важе життя буде, як принцип відображення: кохайте і будете кохані, даруєте і будете одаріваеми - я хочу побажати як важливий життєвий принцип.

Хай живуть наречений і наречена! Гірко!

***

Дорогі наречений і наречена!

Від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка - сімейне вогнище. Сонце - джерело життя на землі, сімейне вогнище - джерело життя сім'ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Який би ні холодний вітер дув, полум'я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій сім'ї.

Я піднімаю свій келих за невгасимий світло і тепло вашого сімейного вогнища!

***

Свічка - це високий символ.
По-перше, вона джерело світла і тепла.
По-друге, її полум'я прагне догори, і тому вона втілює рух до вищого.
По-третє, в її полум'ї згоряють всі погані помисли і почуття.
Я п'ю за те, щоб Незгасима свічка вашої любові завжди висвітлювала і зігрівала ваш шлях, допомагала руху вгору і в її полум'я згорали все негативне в нашому житті.

Гірко!

***

Існує досить ефективний засіб зробити шлюб міцним і щасливим. Чоловік і дружина беруть по аркушу паперу і, кожний окремо, починають їх заповнювати. На лівій половині аркуша дружина пише все хороше, що є в чоловіка, на правій - все, що в ньому не подобається. Точно також заповнює свій лист і чоловік. Далі чоловік і дружина відривають праві половинки аркушів, акуратно їх склеюють і ... викидають! А ліву половинку кожен з подружжя завчає і повторює кожен день. Немає людини, про яку не знайшлося б що написати на лівій половинці сторінки, тим більше, якщо мова йде про наші молодожонів.

Пропоную випити за все хороше, що є в нашому нареченого і нашої нареченій!

***

Царство сім'ї - це царство жінки. Розумна, добра, невздорная дружина може, як добра фея, створити вдома атмосферу любові, радості, жарти, гумору, то є буття, повне радості, щастя і яскравого світла. У владі жінки зробити з подружнього життя тривалий золотий ранок. Побажаємо все це нашим нареченим, побажаємо їм щасливого родинного життя. І нехай мій привіт із іскристим келихом вина буде зовнішнім вираженням наших побажань. Гірко!

***

Першого вересня учень перший раз пішов до школи. Після занять він приходить додому й одразу з кулаками підступає до батьків: - Що ж ви мене не попередили ... що ця волинка на десять років!
Ми повинні попередити молодят, що волинка, початок якої ми відзначаємо, навіть не на десять років, а на все життя! Давайте вип'ємо за те, щоб ця волинка була їм завжди в радість!

***

Я помічаю один анатомічний парадокс у нашого нареченого ...
Не дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа ... там, де сидить його юна, чарівна дружина. Побажаємо ж, щоб цей феномен зберігся на всю їх довге щасливе життя, щоб його серце завжди тягнулося до дружини, а серце дружини тяглнулося до чоловіка, і щоб союз цих сердець був не підвладний ніяким бурям, примхам, спокусам і негоді.

Вип'ємо за Ваше щастя!

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Весільні поздоровлення і тости. © Екатерина Романенкова Киев, 2009
Тости на весілля, тосты на свадьбе, свадебные тосты, весільні тости