Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Вибір стилю Весільний макіяжу

макіяж для нареченої, продовження (частина друга)
Пропоную Вам 5 кроків до ідеального весільного макіяжу:

1. Визначтеся зі стилем весільного макіяжу.

Залежно від стилю пари і всього весілля, можна виділити наступні основні види макіяжу:

Класичний вечірній макіяж


Класичний весільний макеяж київ

Класика - це біле пишне плаття, прикрашене шиттям, велика повітряна фата, висока зачіска, прикрашена білими штучними квітами. Для такого способу зазвичай виконується класичний вечірній макіяж або денною в залежності від побажань самої нареченої. Акцент робиться або на очі, або на губи і відповідно цей елемент робиться яскравіше. Кольори в такому макіяжі повітряні і легкі, кольори - натуральні. Але щоб якось пожвавити звичайний класичний образ, можна як прикраси вставити у весільну зачіску живі квіти - з їх свіжістю і красою не зрівняються ні одні штучні, або замість звичайних білих квітів використовувати кольорові, а можна також і квіти, зібрані з натуральних каменів . У такому випадку в макіяжі можна використовувати колірні нотки, присутні в зачісці і в букеті.

У макіяж можна додати трохи блиску: нанести блискучі тіні світлих тонів на область під бровою, а на губи - блиск для губ. Це освіжить макіяж, змусить Ваше обличчя світитися зсередини. Але не перестарайтеся - зайві блискітки на повіках і вилицях будуть «бліковать» при фотографуванні зі спалахом і Ваше обличчя буде здаватися зайве «ляльковим».

Романтичний весільний макіяж


Романтичний весільний макеяж

Сукня дуже елегантне, зазвичай облягає фігуру, трохи расклешенной до низу. Замість фати зачіска прикрашена короною, діадемою з каменів, квітами або просто обідком. Основне правило для створення цього образу - стриманість у всьому і бездоганне виконання образу.

Макіяж повинен бути також бездоганно виконаний і стриманий у виборі квітів. Краще використовувати кольори, близькі до натуральних, уникати екстравагантних яскравих і чистих кольорів. Як правило, романтичний весільний макіяж заснований на ніжності. М'які лінії, пастельні тони, хороший тон обличчя, природність - головні складові такого образу. Очі можна підкреслити чорної тонким підведенням близько вій по верхньому століттю + чіткі брови. Помада для губ також повинна бути натурального кольору губ (уникати яскравих «голосних» кольорів).Макіяж у стилі гламур


гламурний весільний макеяж

Ви - яскрава, стильна наречена , яка любить у всьому сміливість, ексклюзивність і неповторність?

Тоді зверніть увагу на образ у стилі гламур. Наречену такого типу характеризує плаття, несхоже на звичайне весільне. Воно може бути коротким, що складається з клаптиків, кольоровим і т.п.

Якщо Ви бачите себе в такому сміливому стилі - Вам не обійтися без шикарного макіяжу насичених відтінків і сміливих ліній!
 

- 1 2 3 -

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Класичний вечірній макіяж, Макіяж у стилі гламур © Весільний фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Все про макеяж , Макеяж для фотосесії київ , Романтичний весільний макіяж київ , кращі візажисти києва , секрети весільного макеяжа , пробний макеяж київ