Киевский сайт свадебной фотографии vkadre.kiev.ua

Весільний макіяж

фотографії та порадиІснує безліч поглядів на те, яким повинен бути макіяж нареченої. Що відрізняє його від щоденного та вечірнього макіяжу? Чому це питання таке важливе?

 Весільний макіяж київ

У найзагальніших рисах, можна впевнено сказати, що весільний макіяж повинен, по-перше, відповідати типажу нареченої (підходити під колір шкіри і очей, форму обличчя), а по-друге, органічно поєднуватися з іншими елементами образу нареченої (в першу чергу, зі весільними сукнею і весільною зачіскою ).


Весільний макіяж нареченої підкреслює природність, чарівність, молодість, свіжість, чистоту і романтику образу нареченої, а значить, повинен бути легким і природним.


Весільний макіяж - це щось середнє між вечірнім і денним варіантом макіяжу. Він повинен бути ніжним, але при цьому бути досить виразним, для того, щоб очі нареченої на весільних фотографіях виглядали більш виразно.


Весільний макіяж нареченої підбирається відповідно з весільним платтям, весільною зачіскою і загальним стилем весілля. А стиль, у свою чергу, підбирається за типом характеру нареченої і нареченого, відповідно до їх спільним баченням - яким вони хочуть бачити цей знаменний день.Кроме цього, необхідно враховувати і час, в який буде відбуватися Ваше свято. Якщо церемонія планується світлий час доби, ідеально підійде легкий make-up в м'яких, пастельних тонах , а якщо основна честь торжества буде проходити ввечері, то краще віддати перевагу більш яскравим і насиченим тонам.


Також дуже важливо, щоб весільний макіяж був досить стійким, щоб витримати поцілунки, сльози і можливі сюрпризи погоди. Щоб поправити макіяж протягом дня, Вам необхідно завжди мати при собі косметичку з пудрою, блиском для губ і великою кількістю сухих і вологих серветок.

Особа нареченої має випромінювати світло, чарівність молодості, свіжість, чистоту, жіноча чарівність і красу. Ні один чоловік не засумнівається, що наречена на весіллі - це прикраса свята, у цей день вона сама, сама, сама ...

макіяж невести

Але за цією красою стоїть великий і відповідальна праця професіоналів - стиліста, візажиста, перукаря. І саме робота професійних майстрів створює такий надзвичайно красивий вигляд нареченої, що краса здається цілком природною, а на професійних весільних фотографіях наречена виглядає принцесою, що зійшла зі сторінок глянцевого журналу.

Перше, на що потрібно звернути увагу - це цілісність образу "нареченого і нареченої". Їх вбрання повинні максимально поєднуватися один з одним, адже вони стають єдиним цілим - сімейною парою. Кожна деталь у вбранні (плаття, костюм, туфлі, а також зачіска, макіяж і аксесуари) неодмінно повинна поєднуватися з іншими його елементами.

Макіяж і зачіска нареченої вже підбираються відповідно вибраним стилем пари. Головна умова - єдиний образ (відповідність усіх деталей).

Не залежно від стилю і типу Вашого макіяжу, існує три основних правила для весільного макіяжу:

  • Макіяж повинен бути виконаний дуже ретельно, щоб протягом дня нічого не змащувати, не потекла туш, не розмазується помада.

  • Макіяж повинен підкреслювати очі і губи, щоб на весільних фотографіях очі нареченої були виразними і обличчя здавалося надзвичайно красивим.

  • Макіяж повинен поєднуватися з зачіскою і рештою елементів образу.

Отже, Ви вже визначилися із загальною стилістикою Вашого весілля, вибрали плаття, підібрали зачіску та аксесуари, усвідомили, що Вам потрібен бездоганний весільний макіяж. Отже, з чого ж почати?

 

 

- 1 2 3 -

Сайт свадебной фотографии www.vkadre.kiev.ua
Весільний макіяж. Стилі весільного макіяжу, Професійний візаж © Весільний фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Весільний макіяж в києві, професійний візажист, професійний весільний макіяж , професійний візажист київ , манікюр і макіяж в наречена , вечірній макіяж, кращий візажист в києва