Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua

Весільна зачіска

Весільна зачіска

Весільна зачіска, в комплексі з весільним макіяжем, є основною складовою образу нареченої, і її вибір залежить від багатьох факторів. Дуже важливо, щоб всі елементи «образу нареченої» - плаття, букет і аксесуари, а також зачіска, макіяж та манікюр гармонійно поєднувалися між собою, підкреслювали неповторну індивідуальність і красу нареченої, а також, що важливо, стійко витримали всі випробування весільного дня, зберігши первісну свіжість і форму.

Вибір зачіски на весілля - дуже відповідальний момент. Не залежно від її стилю і довжини волосся, перш за все наречена повинна пам'ятати, три основних базових правила:

Перше правило: Весільна зачіска повинна бути зручною і надійною. Звичайно, рідко буває, що до кінця бенкету вона тримається в своєму первісному вигляді, але все ж вона не повинна розтріпати відразу після виходу на вулицю. По цьому, особливо важливо довіритися в цій справі професіоналу, який точно знає, як правильно закріпити зачіску і користується професійними засобами фіксації. Крім того, наречена не повинна весь день думати про те, щоб зачіска не розпалася, а повинна отримувати максимальне задоволення від цього незабутнього дня!

наречена з кроликом

Зручна весільна зачіска

Друге правило: Зачіска повинна пасувати нареченій. Якщо Ви самі не впевнені, яку зачіску краще вибрати - краще порадитися з майстром і скористатися послугою попереднього підбору зачіски..

Третє правило: Весільна зачіска обов'язково повинна гармоніювати з іншими елементами образу нареченої - у першу чергу з сукнею і букетом. Макіяж, манікюр та інші елементи зазвичай підбираються вже після того, як вибрана зачіска.

Також дуже важливою є роль прикрас у зачіску. Звичайно, традиційно наречені вдягають фату, але останнім часом традиції змінюються, часто наречені надають перевагу витонченим віночкам, діадемам, різноманітним квітковим композиціям, прикрасам із намистин і страз.Отже, з чого ж почати?


Пропоную Вам 5 кроків до ідеальної весільної зачіски:

1. Визначте стиль своєї весільної зачіски

Романтичний стиль весільної зачіски

Виходячи з фасону і стилю сукні подумайте, яка саме зачіска буде виглядати найбільш гармонійно. Погортайте весільні журнали, перегляньте побільше фотографій наречених - щоб скласти перше враження - що Вам подобається, а що ні.


Романтичний стиль весільної зачіски:

Весільна сукня - підкреслює красу фігури нареченої. Лінії силуету легкі та плавні. Також популярне поєднання приталеного ліфа і пишною спідниці, різноманітні драпірування, мережива, волани.Весільна зачіска - різноманітні кучері, локони, легкі хвилі. Волосся розпущене, або половина вгору / вниз. Це романтичний погляд на весільну зачіску, і найбільше підходить для юних наречених. Макіяж - досить яскравий і свіжий, акцент на довгі вії або на припухлі губки, безневинний рум'янець. Кольори ніжних, вишуканих тонів, напівтонів, м'які поєднання без крикливих нот.Класичний стиль весільної зачіски

Класичний стиль весільної зачіски:

Весільна сукня має чіткий силует, що прилягає, полупрілегающій або витончений прямій. Зачіска - волосся підібрані вгору, гладко зачесані, іноді невимушено, усілякі вузли. Головне в класиці - елегантність і гармонія, тому в цьому стилі використовуються гармонійні кольори і їх поєднання.Фольклорний стиль весільної зачіски:

Етнічний, народний, національний стиль - дуже модний у нинішньому сезоні - припускає створення образу, який асоціюється з народним костюмом, або оформлення одягу і зачіски з використанням елементів та деталей національного костюма. Фольклорний стиль дуже різноманітний і неповторний. Силуети стилю - прямий і трапецієподібний. Стилізація різноманітна як для одягу, так і для волосся: квіти, атласні стрічки, мережива, тасьма, вишивка. У зачісках використовуються плетіння і коси. Макіяж досить яскравий, відповідний кольоровій гамі весільного вбрання та аксесуарів.

Авангардний стиль весільної зачіски

Авангардний стиль весільної зачіски:

Авангардний одяг вражає своєю незвичністю, як максимальний вираз моди і випередження її за часом. У авангардному стилі немає ніяких обмежень. Основними рисами авангарду є - екстравагантність, екзотичність, яскравість і перебільшення. Кольори - чисті (червоний, чорний, білий), незвичайні (рожевий, блакитний, жовтий), яскраві контрастні поєднання. Форма зачіски (стрижки) часто асиметрична, з рваними жорсткими краями.


- 1 2 -

Київський сайт весільної фотографії http://www.vkadre.kiev.ua
Весільна зачіска . Стилі весільних зачісок , колір весільної сукні та макіяж © фотограф Катерина Романенкова Київ, 2009
Ідеальна весільна зачіска , весільна зачіска , весільна сукня , стилі весільних зачісок , макіяж , перукар